Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Andrzejewska Martyna martyna.andrzejewska@powiat.mogilno.pl
Barczak Anita anitabarczak@powiat.mogilno.pl
Bosiacka Karolina karolina.bosiacka@powiat.mogilno.pl
Caspari-Filipiak Joanna promocja101@powiat.mogilno.pl
Ewiak Emilia
Nr telefonu: 52 318 03 04 wew. 245
emilia.ewiak@powiat.mogilno.pl
Jankiewicz Radzym oswiata@powiat.mogilno.pl
Jankowski Szymon s.jankowski@powiat.mogilno.pl
Król Sandra skrol@powiat.mogilno.pl
Kurnatowski Piotr
Nr telefonu: 052 315 90 33
srodowisko10@op.pl
Maćkowiak Robert
Nr telefonu: 523180304
admin@powiat.mogilno.pl
Oksiak Paweł oksiak@powiat.mogilno.pl
Olejnik Karol karol.olejnik@powiat.mogilno.pl
Rachowska Edyta edyta.rachowska@powiat.mogilno.pl
Rogowska Izabela irogowska@powiat.mogilno.pl
Syta Agnieszka a.syta@powiat.mogilno.pl
Wilk Małgorzata mwilk@powiat.mogilno.pl
Zemke-Heinich Joanna budownictwo@powiat.mogilno.pl
Łączny Marcin srodowisko@powiat.mogilno.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>